Dodaj do ulubionych Mapa strony
Wentylatory promieniowe

Wentylatory promieniowe jednostrumieniowe FK

image

Są wysokosprawnymi wentylatorami średnio-prężnymi ogólnego i specjalnego przeznaczenia. Stosowane są do przetłaczania gazów o zapyleniu nie przekraczającym 0,3 g/m3. Wykonywane są w pięciu wielkościach:
FK – 20; 25; 31,5; 40 ; 50.

czytaj więcej >>

Wentylatory promieniowe przeciwwybuchowe FKP

image

Wentylatory promieniowe przeciwwybuchowe z napędem bezpośrednim typu FKPnb wielkości 20; 25;31,5; 40; 50 oraz        z napędem pasowym typu FKP np wielkości 20; 25; 31,5; 40; 50 posiadają zabezpieczenie przed zapłonem par benzyny do lakierów, ksylenu, toluenu, octanu etylu i alkoholu etylowego od iskier mechanicznych.

czytaj więcej >>

Wentylatory promieniowe dachowe WPD

image

Przeznaczone są do wentylacji wyciągowej pomieszczeń pomocniczych, hal produkcyjnych, kuchni, pralni,pomieszczeń sanitarnych itp. Mogą pracować w atmosferze wilgotnej i aktywnej chemicznie (niewybuchowej) o niewielkich stężeniach. Stosowane są do przetłaczania gazów o zapyleniu nie przekraczającym 0,3 g/m3.

czytaj więcej >>

Wentylatory promieniowe dachowe przeciwwybuchowe FKP

image

Wielkości 20; 25; 31,5 posiadają zabezpieczenie przed zapłonem par benzyny do lakierów, ksylenu, toluenu, octanu etylu i alkoholu etylowego od iskier mechanicznych.

czytaj więcej >>

Wentylatory promieniowe dwustrumieniowe FKD

image

Oparte są na konstrukcji wysokosprawnych wentylatorów typ FK. Wydajność tych wentylatorów w zakresie wielkości  FKD 30 – 50 wynoszą odpowiednio od 1100 do 40000 m3/godz. Przy spiętrzeniach od 100 do 3500 Pa i uzyskiwanej sprawności do 76%. Wentylatory typu FKD mają zastosowanie w układach wentylacyjnych w przypadkach, gdy zadaniem wentylatora jest zasysanie czynnika z pomieszczenia, w którym jest on zainstalowany.

czytaj więcej >>

Wentylatory promieniowe bębnowe jednostrumieniowe WPB

image

Wentylatory bębnowe (z wirnikiem typu bębnowego) z napędem bezpośrednim  produkowane są w wielkościach 20; 25; 31,5; 40. Wentylatory promieniowe z wirnikiem typu bębnowego charakteryzują się dużymi wskaźnikami wydajności i spiętrzenia. Dzięki powyższemu wentylatory typu bębnowego posiadają mniejsze wymiary gabarytowe oraz niższe prędkości obrotowe w stosunku do pozostałych typów wentylatorów promieniowych przy identycznych parametrach przepływowych (wydajność, spiętrzenie).

czytaj więcej >>

Wentylatory promieniowe bębnowe dwustrumieniowe WPBD

image

Wentylatory (z wirnikiem typu bębnowego)  w wielkości 20; 25; 31,5 i 40 (oznaczenia wg średnicy zewnętrznej wirnika). Wentylatory tego typu cechują się małymi wymiarami gabarytowymi oraz niskim poziomem natężenia dźwięku, w stosunku do innych typów wentylatorów promieniowych. Wentylatory typu WPBD są wentylatorami ogólnego przeznaczenia i służą do przetłaczania czynnika o zapyleniu nie przekraczającym 0,3 g/m3 o temperaturze 313 ºK (40 ºC).

czytaj więcej >>

Wentylatory promieniowe jednostrumieniowe typu WWOax

image

Są wysokosprawnymi wentylatorami średnioprężnymi. Stosowane są do przetłaczania gazów o zapyleniu nie przekraczającym 0,3 g/m3. Wykonywane są w 6 wielkościach: WWOax- 45; 50; 56; 63; 80; 100.

czytaj więcej >>

Wszystkie prawa zastrzeżone - Ter-Went Radom