Dodaj do ulubionych Mapa strony
Nagrzewnice

Nagrzewnice ścienne

To sprzęt przeznaczony do wytwarzania określonej ilości powietrza we wskazanych parametrach do wentylacji oraz do ogrzewania hali magazynowych, przemysłowych, produkcyjnych i innych przestrzeni. Nagrzewnice ścienne są dostosowane do ogrzewania powietrza pobieranego z pomieszczenia lub też świeżego powietrza pobieranego poprzez kanał czerpny. Istnieje także możliwość mieszania powietrza w określonych proporcjach po zaopatrzeniu  aparatu w skrzynkę czerpną.

czytaj więcej >>

Nagrzewnice ścienne osiowe AOW

Znajdujące się w naszej ofercie nagrzewnice ramowe mogą być zasilane wodą (modele TW) lub parą wodną (modele TP). Nagrzewnice wodne są sprzedawane w wielkościach od 1 do 11 i w wersjach jednorzędowych i dwurzędowych. Dla wyższej liczby rzędów można łączyć  je w zestawy. Nagrzewnice parowe są dostępne w wielkościach od 1 do 12 jako jednorzędowe oraz dwurzędowe. Są dostosowane do użytku z parą wodną nasyconą suchą o maksymalnym ciśnieniu do 6 atm.

czytaj więcej >>

Nagrzewnice ramowe

Mogą być zasilane wodą (TW) lub parą (TP).
Nagrzewnice ramowe wodne produkowane są w wielkościach 1 – 11 jako jedno lub dwurzędowe. Dla uzyskania większej liczby rzędów można je łączyć w zestawy.
Nagrzewnice ramowe parowe produkowane są w wielkościach 1 – 12 jako jedno lub dwurzędowe. Przystosowane są do zasilania parą wodną nasyconą suchą o ciśnieniu do 6 atm.

czytaj więcej >>

Nagrzewnice przewodowe NP

Oferowane przez naszą firmę nagrzewnice przewodowe to sprawne aparaty grzewczo-wentylacyjne, które są przeznaczone do nawiewu przewodowego z wentylatorami bębnowymi. Znajdują zastosowanie w ogrzewaniu hurtowni, hal magazynowych, hal produkcyjnych, pawilonów handlowych i innych przestrzeni. Są dostępne w wielkościach 1 oraz 2 w wersjach z czynnikiem grzejnym na wodę lub parę wodną. Urządzenia czerpią powietrze z wnętrza pomieszczeń, pobierają je z zewnątrz przez kanał czerpny lub mogą pracować na powietrzu mieszanym.

czytaj więcej >>

Wszystkie prawa zastrzeżone - Ter-Went Radom