Dodaj do ulubionych Mapa strony
Wentylatory

Wentylatory dachowe, osiowe, promieniowe FK czy bębnowe to jedne z najczęściej stosowanych wentylatorów w instalacjach przemysłowych. Zarówno wentylatory promieniowe jak i wentylatory dachowe wykonywane są również w wersjach przeciwwybuchowych i specjalnych  Wszystkie wyżej wymienione wentylatorysą kompatybilne z europejskimi normami bezpieczeństwa, co jest potwierdzone stosownymi dokumentami.

Wentylatory promieniowe

Przykladowy tekst opisujacy dane: Są wysokosprawnymi wentylatorami średnio-prężnymi ogólnego i specjalnego przeznaczenia. Stosowane są do przetłaczania gazów o zapyleniu nie przekraczającym 0,3 g/m3. Wykonywane są w pięciu wielkościach:
FK – 20; 25; 31,5; 40 ; 50.

czytaj więcej >>>

Wentylatory osiowe WO i WWS

Przykladowy tekst opisujacy dane: Są wysokosprawnymi wentylatorami średnio-prężnymi ogólnego i specjalnego przeznaczenia. Stosowane s

czytaj więcej >>>

Wentylatory dachowe

image

Przeznaczone są do wentylacji wyciągowej pomieszczeń pomocniczych, hal produkcyjnych, kuchni, pralni, pomieszczeń sanitarnych itp. Mogą pracować w atmosferze wilgotnej i aktywnej chemicznie (niewybuchowej) o niewielkich stężeniach.

czytaj więcej >>

Komory wentylatorowe KWM

Są to wentylatory bębnowe typu WPBD w obudowie dźwiękochłonnej. Komory wentylatorowe przeznaczone są do stosowania w instalacjach mechanicznej wentylacji wywiewnej mieszkań i wszystkich innych instalacjach, w których wymagana jest szczególnie cicha praca wentylatorów.

czytaj więcej >>

Cyklony i zbiorniki

Znajdują zastosowanie przy oddzielaniu pyłów sypkich nieścieralnych, jak np. pyły z agregatów do obróbki drewna lub tworzyw sztucznych – nie wybuchowych. Cyklony mogą być instalowane na zewnątrz pomieszczeń do odpylania gazów suchych. W przypadku odpylania gazów o podwyższonej wilgotności należy cyklony izolować termicznie wełną mineralną lub szklaną.

czytaj więcej >>

Podstawy dachowe i wywietrzaki

Należy stosować w instalacjach wentylacyjnych jako elementy nośne wentylatorów dachowych, czerpni, wywietrzaków i wyrzutni dachowych o przekroju okrągłym.

czytaj więcej >>

Wszystkie prawa zastrzeżone - Ter-Went Radom

Pozycjonowanie Aweo.pl