Dodaj do ulubionych Mapa strony
Wentylatory

Wentylatory dachowe, osiowe, promieniowe FK czy bębnowe bardzo często stosowane wentylatory w instalacjach przemysłowych. Wentylatory promieniowe, a także wentylatory dachowe wykonywane są w wersjach specjalnych i przeciwwybuchowych. Przedstawiane przez nas wentylatory są kompatybilne z europejskimi normami bezpieczeństwa, co potwierdzają stosowne dokumenty. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Wentylatory promieniowe

Przykladowy tekst opisujacy dane: Są wysokosprawnymi wentylatorami średnio-prężnymi ogólnego i specjalnego przeznaczenia. Stosowane są do przetłaczania gazów o zapyleniu nie przekraczającym 0,3 g/m3. Wykonywane są w pięciu wielkościach:
FK – 20; 25; 31,5; 40 ; 50.

czytaj więcej >>>

Wentylatory osiowe WO i WWS

Przykladowy tekst opisujacy dane: Są wysokosprawnymi wentylatorami średnio-prężnymi ogólnego i specjalnego przeznaczenia. Stosowane s

czytaj więcej >>>

Wentylatory dachowe

image

Używane są do wentylacji wyciągowej w halach produkcyjnych, pomieszczeniach pomocniczych, pralniach, kuchniach, pomieszczeniach sanitarnych itp. Potrafią pracować w atmosferze wilgotnej oraz o niewielkich stężeniach, aktywnej chemicznie (niewybuchowej).

czytaj więcej >>

Komory wentylatorowe KWM

Wentylatory bębnowe w dźwiekochłonnej obudowei typu WPBD. Komory wentylatorowe wykorzystywnae są głównie w instalacjach mechanicznej wentylacji wywiewnej mieszkań oraz wszystkich pozostałych instalacjach, gdzie wymagana jest ich szczególnie cicha praca.

czytaj więcej >>

Cyklony i zbiorniki

Stosowane są przy oddzielaniu pyłów sypkich nieścieralnych, takich jak pyły z agregatów do tworzyw sztucznych lub obróbki drewna - nie wybuchowych. Mogą być również instalowane na zewnątrz pomieszczeń do odpylania gazów suchych. W sytuacji odpylania gazów o zwiększonej wilgotności trzeba cyklony izolować termicznie wełną szklaną lub mineralną.

czytaj więcej >>

Podstawy dachowe i wywietrzaki

Powinno się je stosować w instalacjach wentylacyjnych pełniących rolę elementów nośnych wywietrzaków, czerpni, wyrzutni dachowych o przekroju okrągłym i wentylatorów dachowych.

czytaj więcej >>

Wszystkie prawa zastrzeżone - Ter-Went Radom