Dodaj do ulubionych Mapa strony
Wentylatory dachowe

Wentylatory dachowe WPD

image

Przeznaczone są do wentylacji wyciągowej hal produkcyjnych, pralni, pomieszczeń sanitarnych, kuchni, pomieszczeń pomocnicznych itp. Mogą pracować w atmosferze aktywnej i wilgotnej chemicznie (niewybuchowaej) o niedużych stężeniach. Używa się ich do przetłaczania gazów o zapyleniu nie przekraczającym 0,3 g/m3.

czytaj więcej >>

Wentylatory dachowe przeciwwybuchowe WVP/PW

image

Wielkości 20; 25; 31,5 posiadają zabezpieczenie przed zapłonem par benzyny do lakierów, ksylenu, toluenu, octanu etylu i alkoholu etylowego od iskier mechanicznych.

czytaj więcej >>

Wentylatory dachowe typu WD

image

występują w 5 wielkościach. Wentylatory składają się z:

  • wirnika promieniowego wykonanego ze stali;
  • silnika elektrycznego

oraz wykonanych z laminatu poliestrowo-szklanego: płyty nośnej, korpusu, pokrywy.

czytaj więciej >>

Wentylatory dachowe typu WD-63

image

Wentylator dachowy JUWENT-WD-63 przeznaczony jest do usuwania powietrza z dużych hal produkcyjnych i magazynów. Wentylator przystosowany jest do pracy z pionową osią obrotu. Montowany powinien być na podstawach dachowych.

czytaj więcej >>

Wentylatory dachowe typu WD PLus

image

Przeznaczone są do do usuwania powietrza z hal produkcyjnych, magazynów, pawilonów handlowych itp. Usuwane zużyte powietrze może być zanieczyszczone oparami i gazami korodującymi oraz zanieczyszczone pyłami w granicach dopuszczalnych przepisami ze względu na ochronę środowiska.

czytaj więcej >>

Wentylatory dachowe osiowe WDO

image

Wentylatory dachowe osiowe typu WDO przeznaczone są do wentylacji wyciągowej hal produkcyjnych,pomieszczeń magazynowych, pawilonów handlowych itp.Stosowane są do przetłaczania gazów o zapyleniu nie przekraczającym 0,3g/m3. Maksymalna temperatura przetłaczanego gazu 65°C.

czytaj więcej >>

Wentylatory dachowe przeciwwybuchowe WDEx

image

Przeznaczone są do wentylacji pomieszczeń, w których mogą powstać atmosfery wybuchowe gazów, par lub mgieł. Zapewniają one wymagany poziom bezpieczeństwa dla urządzeń grupy II kategorii 3, a więc urządzeń które mogą pracować w miejscach innych niż zakłady górnicze w których występuje zagrożenie metanowe lub zagrożenie wybuchem pyłu węglowego.

czytaj więcej >>

Wentylatory dachowe WDP

image

służą do wyciągu zużytego powietrza o zapyleniu do 0,3 g/m3, temperaturze nie przekraczającej na stałe 45 °C i niewielkiej aktywności chemicznej.   Przykładem zastosowania wentylatorów dachowych o konstrukcji promieniowej jest wentylacja obiektów produkcyjnych, użyteczności publicznej, magazynów, garaży, pomieszczeń gastronomicznych,  pralni itp.

czytaj więcej >>

Wszystkie prawa zastrzeżone - Ter-Went Radom